Canlı Destek
  0542 547 9067 (Vodafone)
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
MD Altyapı

MDindir.net Hakkında

MDindir.net,MDkaraoke.net ve Karaokemuzik.net siteleri Tecrübeli aranjorler ile birlikte çalışmaktadır ve müzik dünyasına kaliteli hizmet vermek amacıyla 1999 yılında yola çıkmıştır. Piyasada bulunan MD (Karaoke) şarkıları malesef genelde deforme olmuş ve bozuma uğramıştır.Biz bu tür bir arşive asla izin vermiyoruz. Amacımız Türkiye ve Dünya sahnelerine katkıda bulunmak,Düğün Salonları,Barlar,Müzikoller,Discolar,Aklınıza gelebilecek müzikli her ortamda bizimde bir imzamızın olması arzusundayız.
Paylaşımlarımız ücrete tabii görünsede belirlenen ücretler sadece sitemizin giderlerine katkı sağlayacak cüzi miktardadır. Bu işe girişmeden önce bizler gerek internet ortamında gerek real yaşamda olsun satılan şarkıların arkadasında duran online destek veren ve arşvini sürekli güncelleyen pekte bir kuruma rastlamadık. Türkiye'de böyle bir hizmeti müzisyen arkadaşlarımıza sunarak hakettiğimizi kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz..

Bunları biliyor muydunuz ?
Arama motorlarında bir çok MD arayan muzisyen var.Bunu hepimiz biliyoruz fakat burada bilmemiz gerken daha önemli birşey var o da ."...Kaybedilen Zaman..." bir kaç şarkı için belki saatler veya günler kaybedebiliyoruz bilgisayar başında yıpranıyoruz.Aranılan şarkıyı iyi kötü bulsakta bulamasakta sorun hep kaybettiğimiz zamana oluyor ve geriye baktığımızda geçirdiğimiz yılların farkına varıyoruz...Oysa bu zamanı başka bir şeye kullanabilirdik ve şimdi bunu yapmak mümkün.
Küçük bir bedel ödeyerek MDindir.net sitesi gibi sitelerden sahip olabileceğiniz ve aslında sahnenizde mutlaka olması gereken soundlardanda mahrum kalınması ise belki zaman kadar büyük bir kayıp.Sahnenizde sound'u iyi olan bir şarkı üzerine okumak hem size hem keyif verecek hem şarkıyı söylerken dinamiğinizi arttıracaktır ve bu durum size kariyer olarak,maddi olarak fazlasıyla geri dönecektir.Bundan hiç ama hiç şüpeniz olmasın...

MDindir.net yazısını okuduğunuz için teşekkür eder iyi sahneler dileriz.

Savaş Sal.
MDindir.net Telefon Numarası Telefon : 0542 547 9067