1. ender tekın - ellerım semada
  2. ender tekın - yar
Ender Tekin MD-endertekinmd.jpg
1978 YILINDA KIRŞEHİRİN ÖZBAĞ KASABASINDA DOĞAN ENDER TEKİN İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ANKARADA TAMAMLADI MÜZİK EĞİTİMİNİ KENDİ DEYİMİYLE OKUL KOROSUNDA SOLİST OLARAK ÜÇ AY BULUNMASINA RAĞMEN TEK BİR ESER OKUYAMADAN TAMAMLADI.
EGİTİMİNE DEVAM ETMEYEN ENDER TEKİN OKUL SONRASI ÇALIŞMA HAYATINA ATILDI VE HALEN ŞÖFÖRLÜK YAPARAK HAYATINI KAZANIYOR. NERDEN BİLSİNKİ AİLESİNDEN BELKİ BU KADAR (10000000000) DUYDUĞU OĞLUM OKU YOKSA PİŞMAN OLURSUN SÖZÜNÜN BİR GÜN GERÇEK OLABİLECEĞİNİ DİMİ!

ENDER TEKİN İÇİN MÜZİK O YILA KADAR İÇİNDE BEŞERİ AŞKLARINI SAKLADIĞI, VE ŞİFRESİ AY NE KADAR GÜZEEEL, YADA SESİN ÇOK GÜZEEEEL, YADA YA SÜPEEEERRR, OLAN BİR KASA İDİ TAKİ O YAZIP BESTELEYİP SÖYLEDİGİ ŞARKILARI O KASAYA KOYUP GEÇMİŞİNE GÖMENE KADAR, VE O GÜNDEN SONRA MÜZİK ONUN İÇİN İÇİNDE İLAHİ AŞKLARIN ÖZLEMLERİN PİŞMANLIKLARIN YALVARIŞ VE YAKARIŞLARIN OLDUGU ESERLER DEN İBARET KALDI. BU DUYGULARLA BAŞLADI İLAHİLER EZGİLER YAZMAYA, İLK YAZDIĞI ESER EFENDİM DEDİĞİ PEYGAMBER EFENDİMİZE SALLALLAHÜALEYHİVESELLEM'E OLDU ALLAH'IN İZNİ İLEDE SENDE KÖLEYİM ADLI İLK ALBÜMÜNÜ ÇIKARTTI ARDINDAN İKİNCİ ALBÜMÜ OLAN ELLERİM SEMADA'YI ŞU SIRALAR İSE EĞER ALLAH İZİN VERİR İSE ÇIKMA AŞAMASIN'DA OLAN SON ALBÜMÜ OY GÜLÜM'Ü DİNLEYİCİLERİYLE BULUŞTURMAYA HAZIRLANIYOR...