1. benı benımle bırak
 2. bır kadın cızeceksın
 3. bir kadın çizeceksin (S.SAL)
 4. bitti rüya (S.SAL)
 5. cevapsız sorular
 6. dünyanın sonuna doğmuşum (S.SAL)
 7. fly to stay alive (S.SAL)
 8. fly to stay alive radio edit (S.SAL)
 9. flt to stay alive acoustic (S.SAL)
 10. hayat bu işte (S.SAL)
 11. her aşk ölümü tadacak (S.SAL)
 12. iz bırakanlar unutulmaz (S.SAL)
 13. kal yanımda (S.SAL)
 14. kapkaç (S.SAL)
 15. ürvan geldim (S.SAL)
 16. we could be the same (S.SAL)
 17. yalan (S.SAL)
Grup Manga MD-grupmangamd.jpg
Adı Soyadı : Ferman Akgül
Enstruman : Vokal
Hakkında : 25 Aralık 1979 Ankara doğumlu olan Ferman, Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü Mezunu. Müzik hayatına gitar çalarak başlayan Ferman, daha sonra çeşitli müzik gruplarında solist olarak yer alıp bir çok konser ve festivalde sahne aldı. 2002 yılı başlarında maNga’ ya katıldı.

Adı Soyadı : Yağmur (Yamyam) Sarıgül
Enstruman : Gitar
Hakkında : 26 Ağustos 1979 yılında Antalya’da doğdu. İlkokul yıllarından itibaren müzik eğitimi almaya başlayan Yağmur, gitardan önce piyano ve keman eğitimi gördü. Sırasıyla; Hacettepe Konservatuarı yarı zamanlı piyano, Bilkent Üniversitesi Müzik hazırlık keman, Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Gitar bölümlerinde müzik eğitimine devam eden Yağmur, halen Gazi Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesi Gitar Bölümü öğrencisidir. 2002 yılında maNga’ nın ikincilik kazandığı Sing Your Song Müzik yarışmasında, yarışmaya katılan tüm müzisyenler arasında “En İyi Müzisyen” ödülüne layık oldu.
Adı Soyadı : Cem Bahtiyar
Enstruman : Bas Gitar
Hakkında : 18 Ocak 1979 yılında Denizli'de doğdu.Anadolu Lisesi'nde orta 2. sınıftayken hobi olarak klasik gitar dersleri almaya başlayan Cem, ilerki senelerde ailesinin hediye ettiği bas gitarıyla profesyonelmüzik hayatına atıldı.Denizli Belediye Konservatuarı ve DenizliAnadolu Lisesi'nden mezun olduktan bir yıl sonra Bilkent Üniversitesi'ne girdi. Müziğe 3 yıl kadar ara verdikten sonra maNga'nın solisti Ferman'ın da vokalistliğini yaptğı “Seven” grubuyla tekrar bas gitar çalmaya başladı. Bu grup çalışmalarına son verdikten sonra maNga'ya katılan Cem, maNga'nın yanı sıra Göksel ile de çalışmakta.

Adı Soyadı : Özgür Can Öney
Enstruman : Davul
Hakkında : 21 Temmuz 1980 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi Uzay Bilimleri bölümünde ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde öğrenci olan Özgür, Üniversite yıllarında müzik hayatına başladı. Gürcan Konanç’ tan metod takibi ve nota okuma üstüneözel ders aldı. Daha sonra “Deli Gömleği” ne katıldı. Aynı zamanda bazı tiyatro oyunlarının da müziklerini yaptı. 2002 yılında maNga’ ya katıldı..

Adı Soyadı : Efe Yılmaz
Enstruman : Turntable, Altyapılar
Hakkında : 3 Ekim 1979 yılında Ankara’da doğdu. Evinde kurduğu setiyle ilk mixlerini yapmaya başladı. 2002 yılında maNga’ya katılan Efe, halen Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde okuyor.