1. ben seni severim
  2. dere boyu kavaklar
  3. galata lordu
  4. komşu kızı
  5. ne fark eder
  6. osman aga
  7. seni ne çok sevdiğimi 1
  8. seni ne çok sevdiğimi 2
  9. sirkeci
  10. vakti geldi
  11. yasdayım
Sefarad MD-sefaradmd.jpg
Sami Levi (Solist)
Doğum tarihi : 13 Nisan 1981
Doğum yeri : İstanbul
1998 yılı Göztepe Lisesi mezunu. 5 yaşında Ana Okulu’nda müzikle tanıştı. İlkokulöğretmeni Levi ailesini Sami’nin sesi konusunda uyardı ve mutlaka değerlendirmesini söyledi. Musevi cemaati içinde Sefarad müziği ile büyüyen Sami, bu şarkıları anneanne vebabaannelerinden dinledi. Aile içinde kullanılan dille ve şarkılarla Sefarad kültürünü öğrendi. 1996’da Cem’le olan arkadaşlığı Sami’yi Sefarad Grubu ile tanıştırdı. Yaklaşık 8 yıldır Sefarad müziğiyle profesyonel olarak uğraşan Sami Levi grubun solisti.

Cem Stamati (Bas Gitar)
Doğum Tarihi: 21 Ocak 1981
Doğum Yeri : İstanbul
1999 yılı Ulus Özel Musevi Lisesi Mezun. Halen Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümüne devam etmekte ... Ortaokulda gitar çalarak müziğe ilk adımlarını atan Cem, lise arkadaşı Ceki ile profesyonel anlamda müzik hayatına başladı ve kendi grubunu kurdu. Rock ve jazz dinlemeyi çok seven Cem, ilk yıllarda bu tarz müziklerle de uğraştı. Sefarad müziğiyle Sami gibi aile içinde dinlediği şarkılar ve konuşulan dil sayesinde tanıştı. Yaklaşık 8 yıldır Sefarad müziğiyle profesyonel olarak uğraşan Cem grupta bas gitar çalıyor. Cem Stamati, aynı zamanda medya sektöründe aktif iş hayatı içerisinde Zenithmedia Turkey şirketinde İş geliştirme Uzmanı olarak görev yapıyor
Ceki Benşuşe (Gitar)
Doğum tarihi : 19 Temmuz 1980
Doğum Yeri : İstanbul
1999 yılı Ulus Özel Musevi Lisesi mezun. Liseden sonra Akademi İstanbul’da reklam bölümünü bitiren Ceki şu anda müzik dışında kalan vaktini aile şirketinde babasıyla birlikte ticaret yaparak geçiriyor. 1996 yılında lise eğitiminin sonlarında Sefarad Grubunun temellerini Cem’le beraber oluşturan Ceki grubun kurucu üyesi. Sefarad müziğiyle asıl tanışması çocuk denecek yaşlarda “Loş Paşaroz Sefaradis” grubuna babasının desteğiyle girmesiyle olmuş. Daha sonra Los Paşaroz’dan ayrılarak kendi “Sefarad” grubunu kuran Ceki grupta gitar çalıyor.