1-disposable (S.SAL)
2-get stoned (S.SAL)
3-hells on fire (S.SAL)
4-on the floor (S.SAL)
5-sweat it (S.SAL)
-bedukmd.jpg
Serhat Bedük 20 Nisan 1979'da Ankara'da doğdu. Arı Fen Lisesi'nden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünü 3. olarak burslu kazandı.

16 yaşında müzik hayatına başlayan Bedük, metal müzik grubuyla konserler vermeye başladı. 18 yaşında Ankara'nın önde gelen mekanlarında Seattle grunge ve rock tarzında cover şarkılar ile "Juice" isimli grupla sahne aldı.

Üniversite eğitimi boyunca okul ve sahne hayatını birlikte yürüten Serhat Bedük bu sırada birçok grup kurdu ve birçok gruba da eşlik etti. Son olarak "Porselen" isimli grubu kurarak cover şarkıların yanında kendi şarkılarını da çalmaya başlayarak grubuyla Ankara'da azımsanmayacak kadar ilgi gördü. Haftada 4 gece çeşitli mekanlarda sahne alan Bedük, kendi başına yürümeye karar vererek gruptan ayrılıp İstanbul'a yerleşti.

İstanbul'a 24 yaşında geldi. Büyük bir reklam ajansında art-direktor olarak çalışmaya başladı. Bir yandan da müzik kariyeri için görüşmelere devam ederken Aykut Gürel ile tanıştı ve bir sene sonra 2004 yılında "Nefes Almak Zor" albümünü çıkarttı.

Asıl yapmak istediği müziğin temelleri 2006 "Miller Music Factory" yarışmasına katılmasıyla başladı. Bu yarışmaya "Sistamatik" ismi ile katılan Bedük "Like Tomorrow Will Never Come" şarkısıyla "En İyi Dans Müziği Prodüktörü" dalında birinci oldu. Bu ödül Bedük için yapmak istediklerini gerçekleştirmesinde önemli bir adım oldu ve çalışmalarını hızlandırdı.

2006 yılında "Audiology Records" adında kendi müzik şirketini kuran Bedük "Even Better" albümünü çıkarttı. ("Audiology" tıpta bir bilim dalı ve amacı duyum bozukluklarını ve işitme kalitesini yükseltmek olarak özetlenebilir.)

9 İngilizce,4 Türkçe ve 2 remix olmak üzere toplam 15 parçanın yer aldığı Even Better albümünün bütün vokalleri, geri vokaller, enstrümanları, mix, kayıt, aranjman, söz ve beste yükünün tümünü tek başına üstlenen Bedük'ün "Çok kişilikli gösteri" sloganı kullanma sebebi de budur.